دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
خانه » اموزش اینستاگرام » چگونه بفهمیم چه کسانی از پروفایل ایستاگرام ما بازدید کردند

چگونه بفهمیم چه کسانی از پروفایل ایستاگرام ما بازدید کردند

ترفند فهمیدن امار بازدید پروفایل اینستاگرام

اموزش دیدن افرادی که از پروفایل اینستاگرام ما دیدن کردن

چه کسی از اینستاگرام شما بازدید کرده است

نمایش افرادی که از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند

برای خواندن اموزش چگونه بفهمیم چه کسانی از پروفایل ایستاگرام ما بازدید کردند به ادامه مطلب بروید.

ترفند فهمیدن امار بازدید پروفایل اینستاگرام, چگونه بفهمیم چه کسانی از پروفایل ایستاگرام ما بازدید کردند, اموزش دیدن افرادی که از پروفایل اینستاگرام ما دیدن کردن, چه کسی از اینستاگرام شما بازدید کرده است, نمایش افرادی که از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند

اگر از جمله کاربران فعال اینستاگرام باشید و این شبکه ی اجتماعی به جزئی از زندگی تان بدل شده باشد احتمالاً پس از مدتی دوست دارید بدانید که چه کسانی به مشاهده ی پروفایل شما پرداخته اند. حتی اگر خودتان هم نیازی بدین کار حس نکنید آنقدر که هر روز به تعداد اپلیکیشن های این زمینه افزوده می شود و در آگهی های مختلف ادعا می دارند که با استفاده از آنها قادر به مشاهده ی بازدیدکنندگان پروفایل خود خواهید بود بالاخره کنجکاو می شوید تا برای یکبار هم شده این کار را تجربه کنید. در این مطلب قصد داریم به شرح توضیحاتی در اینباره بپردازیم و بررسی کنیم که آیا اصلاً مشاهده ی بازدیدکنندگان پروفایل در شبکه های اجتماعی مخلتف بالاخص اینستاگرام کاری شدنی است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

 

درباره ی اینکه اینستاگرام مشاهده کنندگان هر پروفایل را بررسی کرده و در پایگاه داده ی خود ذخیره می کند شکی نیست اما آیا اجازه ی دسترسی آن را به توسعه دهندگان و سرویس های جانبی می دهد؟ مطمئناً خیر! امکان مشاهده ی بازدید کنندگان صفحه ی یک کاربر می تواند جزوی از حفظ حریم خصوصی آنها باشد و خوشبختانه یا متاسفانه اینستاگرام در حال حاضر از آن دست شبکه های اجتماعی است که این مورد را رعایت می کند. یعنی اینستاگرام به هیچ وجه این دست از اطلاعات را در اختیار سرویس های جانبی خود نمی گذارد و خیال کسانی که اهل دید زدن مداوم صفحات دیگران هستند می تواند راحت باشد!

پس به عنوان نخستین نتیجه به این موضوع پی می بریم که تمام تبلیغاتی که در فضای اینترنت و به خصوص تلگرام مبنی بر اپلیکیشن یا ترفند “پیدا کردن افراد بازدیدکننده از پروفایل اینستاگرام” مشاهده می کنیم دروغی بیش نیستند و تبلیغ کنندگان آن تنها قصد سودجویی دارند. پس به هیچ وجه به دام اینگونه تبلیغات دچار نشوید و مطمئن باشید که بسیاری از این اپلیکیشن ها مخرب بوده و باعث سرقت اطلاعات شما خواهند شد.

اشتراک گذاری مطلب

راهنما

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز